•  

ABRA

Pro ABRA jsem školil a konzultoval vývoj v MVC frameworcích a vývoj škálovatelného software. Navrhoval jsem zde škálovatelnou architekturu pro e-shop, který musí zvládat tisíce kliknutí za sekundu.


Actum G2

Actum získalo velkého zákazníka, který požadoval nasazení CMS a aplikace napsané na míru do cloudu. Protože mám s programováním pro Amazon cloud několikaleté praktické zkušenosti, pomáhal jsem firmě jak konzultacemi, tak konkrétně vývojem software pro ovládání souborů v S3.


Avast

V Avastu jsem zavedl Zend Framework a testování. S Avastem zůstáváme v kontaktu a neustále rozvíjíme systémy, které zvyšují spolehlivost webu Avastu.


AVG

Firma AVG patří k nejlepším zákazníkům. Zaváděl jsem zde testování, učil MVC frameworky, Getting Things Done a další. Pevně věřím, že jsem dal webovém týmu mnoho užitečných návyků a postupů.


Commerzbank

Pro pracovníky Commerzbank jsem připravil školení time managementu zaměřeného na Getting Things Done.


České Radiokomunikace

Zákazník, s kterým spolupracuji dlouhodobě a v rozsáhlém měřítku. Výsledky na sebe nenechaly čekat. Tým ovládl nejmodernější programátorské postupy, pochopil objektové programování lépe, než většina vývojářů v ČR a posunul se výrazně k Test Driven Developmentu. S Českými Radiokomunikacemi je skvělé spolupracovat. Kromě školení a konzultací rozsáhlého informačního systému této korporace jsem vyvíjel několik softwarových nástrojů na zakázku.


Digital Solutions

Důkaz úspěchu Scrumu a testování má jméno. Krátce poté, co jsem zavedl Scrum a bezpečný přístup k psaní kódu, ulevily se managementu ruce, zvýšil obrat o třicet procent a začal nabírat další pracovníky. Neváhejte napsat o referenci!


eBrána

Školení OOP PHP, Zend Frameworku i IT managementu byly začátkem dlouhodobějšího vztahu s touto rychle rostoucí Pardubickou firmou. Od té doby jsem pro firmu dělal bezpečnostní audit a na dalších aktivitách se domlouváme.


ESET

Ve firmě jsem zavedl Scrum. Tým již postupuje agilně a to od vývoje až po management.


Etnetera

Pro Etneteru jsem školil Scrum v sérii několika specializovaných školení. Zároveň jsem pomohl optimalizovat týmy tak, aby byly produktivnější a spolupráce hladší.


Heureka

V Heurece jsem implementoval Scrum, školil testování, GTD a další oblasti, díky kterým jsem pomohl zlepšit kvalitu vývoje, organizaci práce a další.


Home Credit International

Pro Home Credit International jsem implementoval Scrum a další postupy vedoucí ke Continuous Delivery. Projekt zasáhl mnoho desítek pracovníků.


Impressa

Ve společnosti Impressa jsem se zaměřoval na zlepšení organizace práce, spojení obchodu s vývojem software na a techniky čistého vývoje.


LMC

S LMC spolupracuji už delší dobu. Krátce jsem pro firmu programoval, než jsem přešel do Adato Paradigma, které založil bývalý majitel LMC Libor Malý. V LMC jsem školil testování, Scrum, pomáhal jsem optimalizovat Scrum ve firmě a dělal jsem velký audit, který přispěl ke změnám ve firmě po jejím prodeji. Účastnil jsem se procesu nastavování nové hierarchie.


Maurit

Ve společnosti Maurit jsem školil testování, OOP, návrhové vzory a techniky bezpečného refaktoringu. Cílem je zlepšení architektury aplikací.


MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o.

V RealCity jsem pomáhal jak s programátorskými technikami, zavedením testování, tak i se Scrumem a jeho osvěžení po čase. S RealCity jsem stále v kontaktu.


netdevelo

Pro netdevelo jsem realizoval řadu školení a poradenství, které slouží pro zlepšení kvality zdrojového kódu, lepší dlouhodobou udržitelnost, vyšší produktivitu práce.


NIX

Pány z NIXu jsem naučil Zend Framework. Spolupráce byla skvělá a oboustranně naučná.


Pražská Plynárenská

V RealCity jsem pomáhal jak s programátorskými technikami, zavedením testování, tak i se Scrumem a jeho osvěžení po čase. S RealCity jsem stále v kontaktu.


Socialbakers

Pro Socialbakers jsem školil a konzultoval v oblastech MVC frameworků, testování, čistého kódu. Navíc jsem zde zavedl Scrum, prováděl manažerský audit a určil směr vývoje orgainizace programátorského týmu. Někteří lidé ze Socialbakers se stali mými kamarády a jsem s nimi v kontaktu.


Škoda Auto

Pro Škoda Auto jsem dělal vývojářská školení, pomáhal jsem analyzovat a rozběhnout refaktoring několika interních systémů, které jsou při výrobě denně používány.


Twis Systems

V Twisu jsem implementoval agilní řízení a radil, jak směřovat tento informační systém pro malé a střední podniky.


twobits

V twobits jsem vedl tým a dělal Scrum Mastera projektu Tripomatic:http://www.tripomatic.com/ (s ním jsme například vyhráli Webexpo Startup Show). Předtím jsem pracoval jak na interních systémech, tak i na dalších aplikacích, jako je WhichAirline:http://www.whichairline.com/ nebo myAirDeals. Na práci v twobits nikdy nezapomenu. Využili jsme postupy a technologie, které mají o celé roky náskok proti zbytku trhu v České Republice.


VUT a Masarykova Univerzita

Vědce a akademické pracovníky VUT a Masarykovy Univerzity jsem učil GTD a time management. Na školení byly pozitivní ohlasy.


Vysoká školy polytechnická Jihlava

Na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě jsem zaměstnance školil testování, Test Driven Development a vývoj aplikací v JavaScriptu pomocí TDD.


Scrum

Tisíce firem po celém světě už získaly výhodu agilních metodik.

O Jiřím Kneslovi

Jiří Knesl je zkušený lektor, který zaváděl Scrum v desítkách firem.

Dozvědět se více